Montator sisteme de incalzire si hidraulice (LLS/11/21)

Descrierea postului montator sisteme de incalzire:
  • Pregătirea materialelor pentru ansamblare – tăiere, șlefuire, țevi.
  • Montare țevi subțiri (plastic și metal) pentru instalații de incălzire în hale industriale mari.
  • Instalarea conductelor din oțel până la DN 250 mm.
  • Montaj instalații hidraulice în camerele cazanelor.
  • Montarea radiatoarelor pe pereți.
  • Instalarea cazanelor și colectoarelor.
  • Abilitățile de sudare TIG sunt binevenite.

Oferim:

  • Salariu de 13 € net/oră, 2.300 € net/lună, plus bonus pentru timpul petrecut pe transport.
  • Contract oficial de muncă.
  • Plata la timp a salariului, o singura dată pe lună până în data de 10 a lunii.
  • Posibilitatea de a încasa avans de salariu în prima lună de angajare.
  • Cazare organizată și achitată de către noi.
  • Program de muncă de 9-10 h zilnice de luni până sâmbăta.
  • Instrumente de muncă și îmbrăcăminte de protecție.
  • Transport gratuit către muncă  – adaos al amortizării pentru utilizarea automobilului personal pe baza kilometrajului parcurs.
  • Returnarea transportului internațional, după prima lună de muncă (100 euro).
  • Vouchere de cumpărături în valoare de 4 €/zi în magazinele partenere.
  • Suport de la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.

La ce ne așteptăm:

  • Experiență: minim 3 ani într-o poziție similară.
  • Cunoașterea sistemelor de conducte vechi și noi.
  • Abilități de citire a desenului tehnic și izometric.
  • Disponibilitate și seriozitate la locul de muncă.
  • Abilitatile de sudura TIG sunt binevenite.

Un avantaj suplimentar ar fi:

  • Cunoașterea limbii engleze, germană sau franceze.

Informații suplimentare::

  • Începerea muncii cât mai curând posibil!
  • Date de contact: +40 729 152 610.

    Prin decizia de a coopera cu compania noastră, veți obține o garanție de stabilitate și continuitate a angajării. Lucrăm întotdeauna cu companii care garantează proiecte pe termen lung. Dacă doriți să vă schimbați locul de muncă, vă vom ajuta să găsiți un alt angajator potrivit pentru Dvs.

These job offers are waiting for you

  • Latest
  • By country
  • Belgium
  • Germany
  • Poland
  • The Netherlands

How can we help you?