SAP P2P Senior Consultant

Opis stanowiska:

  • koordynacja i usprawnienie wdrożenia funkcjonalności SAP MM/PM/SRM w zespołach biznesowych,
  • zapewnienie sprawnego działania aplikacji informatycznych w firmie,
  • wsparcie i konsultacje wewnętrzne z jednostkami biznesowymi oraz zespołem IT w zakresie działalności MM/PM/SRM
  • zarządzanie Key Performance Indicators (KPIs)
  • wdrażanie nowych funkcjonalności MM/PM/SRM
  • praca nad ciągłym doskonaleniem
  • współpraca z zespołem zarządczym i interesariuszami w celu zrozumienia ich potrzeb

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia z systemem SAP
  • wiedza zakresu zarządzania zamówieniami, logistyki, inwentaryzacji i planowania
  • znajomości Standard Reports od SAP
  • znajomość USEREXIT, FM, BADI, BAPI
  • umiejętność zarządzania wdrażania zatwierdzonych zmian, dokumentowania procesów oraz intrukcji dla użytkowników końcowych
  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • komunikatywny język angielski

Oferujemy:

  • długoterminową współpracę
  • możliwa praca zdalna po 6 miesiącach
  • praca w międzynarodowym zespole
  • możliwość rozwoju
  • benefity (opieka medyczna, Multisport/Multibilet)
  • dofinansowanie do obiadów

How can we help you?