fbpx Weegree – dostarczanie specjalistów to nasza specjalność

Leasing pracowniczy

Dostarczanie specjalistów to nasza specjalność. We agree.

Specjalizujemy się w outsourcingu projektów, który zajmuje nadrzędne miejsce w naszej działalności. Obecne tendencje rynkowe wskazują, że klient, poprzez przekazanie firmie zewnętrznej części zadań wymagających wykorzystania wykwalifikowanych zasobów ludzkich, potrafi elastyczniej dopasować się do wahań koniunktury gospodarczej. Dzięki naszym specjalistom klienci utrzymują ciągłość dotychczasowej produkcji, niezależnie od sezonowości projektów, czy braków kadrowych.

To my zatrudniamy specjalistów, przez co na nas skupia się cała odpowiedzialność za kwestie formalne wynikające z przepisów prawa. Co więcej, w sposób kompleksowy odpowiadamy za stronę logistyczną, dostarczenie materiałów, narzędzi pracy, zakwaterowanie pracowników, a także wyposażenie ich w ubrania robocze.

Przedsiębiorstwom, które decydują się na korzystanie z naszych usług, gwarantujemy:

  • zmniejszenie kosztów operacyjnych;
  • terminowość projektów;
  • bezpieczeństwo: ubezpieczenie zatrudnionych osób, działanie zgodne z dyrektywami unijnymi, przestrzeganie procedur i specjalistycznych przepisów;
  • brak obciążeń związanych z podnoszeniem kwalifikacji swoich pracowników.

Specjalizujemy się nie tylko w dostarczaniu specjalistów z Polski, ale i z państw takich jak na przykład Ukraina. Zachęcamy do odwiedzenia strony weegree.com/pracodawca/pracownicy-z-ukrainy/ w celu zapoznania się z naszą ofertą rekrutacji pracowników z zza granicy.

W czym możemy Ci pomóc?