Analityk Działu Marketingu (AM/ 10/19)

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie analiz działań digital marketingowych.
  • Ocenianie efektywności kampanii marketingowych poprzez wyciąganie wniosków oraz rekomendowanie rozwiązań optymalizacyjnych.
  • Analizowanie kluczowych wskaźników dotyczących zatrudnienia oraz sprzedaży (ocena, wnioskowanie oraz rekomendowanie rozwiązań mających na celu poprawę kosztu konwersji).
  • Automatyzację raportów w tym tworzenie schematów/modeli raportów cyklicznych.
  • Rekomendowanie rozwiązań biznesowych na podstawie zdobytych danych.

Wymagania:

  • Co najmniej rocznego doświadczenia w obszarze analizy danych.
  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: matematyka, fizyka, informatyka, ekonomia, statystyka, marketing).
  • Dobrej znajomości Google Analytics, Google Data Studio i Google Tag Manager.
  • Bardzo dobrej znajomości programu Excel.
  • Znajomości metod analitycznych oraz umiejętność analizowania trendów rynkowych.
  • Umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków, rozwiązywania problemów i przekładania ich na konkretne działania biznesowe.
  • Zorientowania na realizację wyznaczonych celów w określonym czasie.
  • Umiejętności prezentowania własnych wniosków i ich argumentów.
  • Perfekcyjnej organizacji pracy własnej, umiejętności planowania, działania zgodnie z planem, konsekwencji w działaniu.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa+premie).
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
  • Korzystanie z pokoju relaksu w którym znajdziesz m.in. konsolę, okulus, kanapy, fotel do masażu, dart, piłkarzyki, karaoke.
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych.
  • Korzystanie z bogato wyposażonej siłowni znajdującej się na terenie biura!
  • Możliwość pobytu w Weegree House Karpacz – domu, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków!!!
  • Dodatek do pensji za dojeżdżanie do pracy rowerem!
  • Chcesz zobaczyć swoje miejsce pracy? Wybierz się na spacer po siedzibie Weegree! – http://weegree.com/files/bankfoto/weegree_prezentacja/index.html

Dodatkowe informacje:

  • tel:  +48 539 549 417

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska