Animator (FOT 04/19)

 Opis stanowiska:

  • Realizacja projektów animacyjnych w atrakcyjnych turystycznie miejscach.
  • Wykonywanie fotografii turystom na tle atrakcji lub pięknych krajobrazów.
  • Aktywna sprzedaż wykonanych fotografii (zdjęcie natychmiastowe+kopia elektroniczna)

Wymagania:

  • Komunikatywność, kulturalne poczucie humoru, ciekawość świata i ludzi.
  • Wrodzony optymizm, wytrwałość.
  • Znajomość jednego z języków obcych (angielski, niemiecki lub inny w stopniu min. B1+)
  • Umiejętność samodzielnego działania.
  • Nie wymagamy doświadczenia, Twoje zaangażowanie i chęć robienia czegoś innowacyjnego nam wystarczy!

Oferujemy:

  • Pracę pełną ciekawych, twórczych wyzwań.
  • Pełny zestaw animatora: aparat, aplikację mobilną dla fotografa, zestaw filmów, torbę.
  • Możliwość elastycznego dopasowania godzin i miejsca pracy.
  • Udział w kreowaniu nowej marki.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

 Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: +48 539 549 417

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska