Asystent Biura (ASO/11/20)

 Opis stanowiska:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura.
  • Wsparcie prawników w zakresie prowadzonych projektów (obsługa korespondencji, spotkań, łączenie rozmów telefonicznych, aktualizacja informacji w bazach danych).
  • Obsługa umów handlowych, leasingowych, administracyjnych.
  • Współpraca z innymi działami.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Biegła znajomość obsługi urządzeń biurowych.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność nadawania zadaniom właściwych priorytetów.
  • Komunikatywność, samodzielność.
  • Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.
  • Bogaty pakiet benefitów.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: 604 742 505

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska