Asystent/ka Biurowy/a (mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności) (APZ/10/18)

Opis stanowiska:

  • Administracyjne wsparcie w codziennych obowiązkach.
  • Obsługa urządzeń biurowych.
  • Zaopatrywanie biura w artykuły biurowe.
  • Obsługa spotkań z kontrahentami.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie co najmniej średnie.
  • Umiejętność obsługi sprzętu biurowego oraz komputera.
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności- nasze biuro jest przystosowane do ich potrzeb.
  • Prawo jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w młodym i energicznym zespole.
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, pakiet Luxmed, ubezpieczenie grupowe.
  • Codzienne obiady na koszt firmy.
  • Możliwość korzystania z masażysty i siłowni na terenie biura.
  • Wyjazdy do firmowego domku w górach Weegree House Karpacz.
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji w szybko rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie aplikacji przez portal lub kontakt telefoniczny
+48532755496

  • Najnowsze
  • Polecane
  • Według kraju
  • Belgia
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska