Asystent/ka Zarządu (LA/01/20)

 Opis stanowiska:

  • Pełna obsługa sekretariatu Zarządu oraz prowadzenie tematów administracyjnych spółki.
  • Organizowanie spotkań i wyjazdów służbowych.
  • Prowadzenie korespondencji wychodzącej i przychodzącej, zarządzanie dokumentacją (segregowanie, archiwizowanie, itd.).
  • Przygotowywanie dokumentacji, prezentacji, zestawień.
  • Kontrola nad ubezpieczeniami samochodów/mienia.
  • Przygotowywanie i redagowanie materiałów informacyjnych, w tym aktualizowanie wpisów na stronie internetowej.
  • Przygotowywanie informacji i analiz rynkowych.
  • Przygotowywanie ofert dla klientów i informacji handlowych.
  • Przygotowywanie i koordynacja przygotowania raportów na potrzeby Zarządu i Centrali we Włoszech.

Wymagania:

  • Min 2letnie rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację z centralą firmy za granicą.
  • Samodzielność oraz duża proaktywność w działaniu.
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność skutecznego ustalania priorytetów.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel, Word, Power Point.
  • Mile widziana znajomość języka włoskiego (warunek niekonieczny).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Bardzo samodzielne stanowisko, dużą swobodę w działaniu.
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Atrakcyjny pakiet medyczny.
  • Dofinansowanie wypoczynku letniego!
  • Gwarancja miejsca parkingowego pod firmą 🙂

Więcej informacji pod nr tel: 539549417

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska