Audytor Jakości Montażu (PAJ/12/21)

 Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie audytów jakościowych dla produktu oraz procesu montażu.
  • Kontrola niezgodności – wstępna analiza przyczyn problemów oraz wprowadzanie działań korygujących.
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie.
  • Szkolenia jakościowe.
  • Nadzór nad prawidłowym przygotowaniem urządzeń w procesie montażu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Minimum średnie wykształcenie – mile widziane techniczne.
  • Doświadczenie z narzędziami kontrolno-pomiarowymi.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego min.B1.

Na tym stanowisku oferujemy:

  • Umowę o pracę od początku współpracy.
  • Pracę w systemie jednozmianowym 7-15.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ok. 4000 brutto.
  • Pracę w przyjaznym i kreatywnym środowisku z dużą szansą na rozwój osobisty.
  • Dodatkowo premiowane są pomysły na nowe usprawnienia w zakładzie.
  • Bogaty pakiet benefitów m.in dofinansowanie do obiadów w stołówce zakładowej.
  • Gwarancję stabilnej pracy.

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: 604 742 505

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska