Automatyk-Elektryk (SKA/03/19)

 Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za szybkie, terminowe i sprawne usuwanie awarii technicznych.
  • Zapewnienie prawidłowości funkcjonowania automatyki oraz reagowanie na nieprawidłowości i rozbieżności.
  • Kontrola stanu technicznego pomieszczeń, maszyn i urządzeń, wykonywanie wymaganych zapisów z tym związanych i w razie konieczności reakcja na nieprawidłowości.
  • Współtworzenie poprawnej dokumentacji technicznej wydziału.
  • Weryfikowanie poprawności funkcjonowania systemów informatycznych i automatyki i reagowanie na nieprawidłowości i rozbieżności.
  • Podejmowanie decyzji w momencie pojawienia się awarii, ustalanie priorytetów dalszych działań przy współpracy z przełożonym.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w środowisku sterowania Allen-Bradley.
  • Doświadczenie na stanowisku minimum 2 lata.

Dodatkowo:

  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Aktywność w działaniu.
  • Uprawnienia elektryczne E1 do 1kV, mile widziane E3 i E3.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2.

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe.
  • Premię uznaniową i premię kwartalną.
  • Pakiet benefitów: karta multisport, Luxmed, nauka języka angielskiego.

 Kontakt telefoniczny: +48 539 549 417

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska