Automatyk Zmianowy (AZS/05/18)

Opis stanowiska:

  • Diagnostyka oprogramowania PLC, analiza algorytmów sterujących systemami przemysłowymi.
  • Implementacja algorytmów sterujących systemami przemysłowymi na platformach wiodących producentów sterowników PLC (m.in. Beckhoff, Siemens).
  • Wykonywanie remontów maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii.
  • Parametryzacja przetwornic częstotliwości.
  • Kontrola stanu technicznego wyłączników krańcowych fotokomórek oraz czujników zbliżeniowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie automatyczne bądź elektryczne.
  • Umiejętność diagnostyki oprogramowania PLC.
  • Umiejętność parametryzacji przetwornic częstotliwości.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu oraz umiejętność radzenia sobie ze stresem.
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku automatyka.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie godzinowe+ dodatek za pracę w ruchu ciągłym).
  • Pracę w systemie 4 brygadowym w ruchu ciągłym.
  • Wypłatę zawsze na czas do 6 dnia miesiąca.
  • Pracę w zgranym, życzliwym zespole.

Informacje dodatkowe:

  • Praca od zaraz!
  • Kontakt telefoniczny: 532755496
Aplikuj teraz Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury tej i przyszłych rekrutacji - zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

  • Najnowsze
  • Polecane
  • Według kraju
  • Belgia
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska