Blacharz (BWC/05/21)

Opis stanowiska:

  • Prefabrykacja poszczególnych elementów izolacji termicznych.
  • Obsługa maszyn i narzędzi blacharskich.
  • Wykonywanie obróbki blacharskiej.
  • Wykonywanie osłon z blachy dla izolacji termicznych.
  • Praca w delegacji w Usti nad Labem (Czechy).

Wymagania:

  • Min 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku lub potwierdzenie praktyki zawodowej w tym kierunku.
  • Znajomość rysunku technicznego izometrycznego.
  • Umiejętność wykonywania obmiarów poszczególnych elementów izolacji.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych oraz pracy w większym wymiarze godzin.
  • Dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (39,50 brutto/h).
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.
  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia.
  • Przyjemną atmosferę w pracy.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

Dodatkowe informacje: +48 604 742 505

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska