Drukarz (do przyuczenia) (MDDR/08/19)

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie nadruków przy obsłudze maszyn na gadżety reklamowe (koszulki, długopisy, notesy, plecaki)
  • Prace pomocnicze oraz samodzielne przy obsłudze maszyn drukujących.
  • Realizacja zamówień zgodnie z planem produkcyjnym.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Chęć do rozwoju.

Oferujemy:

  • Szkolenia przyuczające do zawodu oraz możliwość rozwoju.
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy.
  • Pracę w systemie trzyzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) od poniedziałku do piątku.
  • Dodatkowo płatne nadgodziny.
  • Bezpłatny przewóz pracowniczy z miejscowości Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska.
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład.

Dodatkowe informacje:

  • Praca OD ZARAZ.
  • Zadzwoń lub napisz SMS-a
  • Kontakt telefoniczny:

Aleksandra

668 620 176

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska