Elektryk-Automatyk (IEB/06/19)

Opis stanowiska:

  • Diagnozowanie i naprawianie usterek instalacji elektrycznych.
  • Prowadzenie prac konserwacyjno-przeglądowo-remontowych.
  • Kontrola stanu technicznego urządzeń.

Wymagania:

  • Znajomość elektrotechniki, automatyki (może być poziom podstawowy).
  • Wiedza na poziomie podstawowym nt. aparatury elektrycznej – bezpieczniki, styczniki, przekaźniki – zasada działania, diagnozowanie usterek.
  • Wiedza nt. odbiorników elektrycznych – silniki, grzałki.
  • Uprawnienia SEP do 1kV.
  • Zdolności manualne.
  • Min. rok doświadczenia w pracach o podobnym charakterze.

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę na jedną zmianę (7:00-15:00).
  • Możliwość rozwoju.
  • Pracę w miłej atmosferze.

Dodatkowe informacje:

  • Praca od zaraz!
  • Kontakt telefoniczny:

Aleksandra

668 620 176

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska