Employee Relationship and Recruitment Officer (WŚ/05/19)

 Opis stanowiska:

  • Rekrutacja pracowników (blue collar).
  • Koordynowanie pracy i logistyki  zrekrutowanych a zarazem kontraktowych pracowników, dbanie o jakość  wykonywanej przez nich pracy, udzielanie im odpowiedniego wsparcia.
  • Kontakt z klientem, który jest bezpośrednim odbiorcą pracy naszych pracowników.
  • Opracowywanie rozwiązań związanych z zasobami ludzkimi, które będą gwarancją sukcesów biznesowych przedsiębiorstwa.
  • Wsparcie organizacyjne pracowników w ramach oferty firmy i całości koncepcji
    Recruitment Officer

Wymagania:

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Umiejętność samodzielnego działania
  • Zaangażowanie w pracę i nastawienie na osiąganie celu.
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych.
  • Zainteresowanie branżą HR i chęć dalszego rozwoju w tym obszarze.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

Oferujemy:

  • Pracę pełną ciekawych, ambitnych wyzwań.
  • Dużą swobodę działania, przestrzeń na realizację własnych pomysłów.
  • Możliwość elastycznego dopasowania godzin i miejsca pracy (możliwość pracy zdalnej)
  • Udział w kreowaniu nowej marki.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Współpracę na umowę o pracę lub B2B

 Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: +48 539 549 417

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska