Finance Officer (GK/06/22)

Jakie będą Twoje główne zadania?

  • Kontrolowanie i prowadzenie płatności wychodzących z firmy
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń
  • Sporządzanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych

Co sprawi, że odnajdziesz się na tym stanowisku?

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel
  • Chęci poszerzania swojej wiedzy i umiejętności
  • Zaangażowania i skrupulatności
  • Sumienność, dokładność
  • Chęć ciągłego rozwoju

Co możemy Ci zaoferować?

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Liczne kursy i szkolenia
  • Samodzielne stanowisko w zgranym zespole
  • Wszystkie niezbędne do pracy narzędzia
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta z prywatnym, darmowym parkingiem
  • Dofinansowanie do obiadów w czasie pracy
  • Korzystanie z w pełni wyposażonej siłowni na terenie biura – za darmo
  • Masaż w godzinach pracy1
  • Dofinansowanie do dojazdów rowerem do pracy
Więcej informacji pod numerem telefonu: 532 768 399

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska