Główna/y Księgowa/y (CKK/05/21)

Zadania stanowiskowe:

  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości.
  • Prowadzenie pełnej księgowości.
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP).
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych.
  • Przygotowywanie okresowych sprawozdań finansowych, deklaracji i raportów.
  • Kontrola dokumentów pod względem formalno-prawnym oraz księgowym.
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych.

Nasze wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe z zakresu: ekonomia, finanse, rachunkowość.
  • Praktyczna znajomość bieżących przepisów prawa podatkowego (VAT, CIT) oraz prawa pracy.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Samodzielność w działaniu, sumienność, dokładność.
  • Znajomość programu Symfonia.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

W zamian oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość elastycznej organizacji godzin pracy.
  • Samodzielne stanowisko w zgranym, kompetentnym zespole.
  • Wszystkie niezbędne do pracy narzędzia.
  • Możliwość szkoleń i rozwoju.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska