Inżynier biura projektowego (CF/09/21)

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się budowaniem /konstruowaniem drewnianych domów i konstrukcji, więźb.
  • Przygotowywanie dokumentacji wykonawczej: umowa budowy domu jednorodzinnego (CCMI),CCTP i specyfikacji technicznych.
  • Wyliczenia struktury zgodnie z Eurocodem.
  • Tworzenie projektów szkieletów drewnianych (ściany, podłogi i ramy).
  • Programowanie maszyny do cięcia Hundegger  (przyuczenie na miejscu).
  • Wykonywanie kosztorysów budowlanych.
  • Wykonywanie obmiarów z rysunków projektowych.

Co oferujemy:

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Francuską umowę na czas nieokreślony.
  • Wynagrodzenie 2500-3500€ netto/m-c.
  • Możliwość uzyskania premii rocznej.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane u klienta.
  • Narzędzia do pracy.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Stopień inżyniera budowlanego lub podobne.
  • Znajomość materiałów budowlanych, obycie w nowostkach w celu optymalizacji kosztów.
  • Znajomość oprogramowania do wyliczeń: Cadwork, Pamir, MDBat.
  • Znajomość j.francuskiego lub angielskiego.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: + 48 539 198 299.
  • Praca od zaraz!

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska