Inżynier w dziale systemów testowych

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i modyfikację programów testowych inspekcji optycznej modułów elektronicznych (technologia AOI).
  • Implementację zmian technologicznych w urządzeniach testowych.

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego lub średniego technicznego (elektrotechnika, fizyka, pośrednie).
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
  • Dobrej znajomości obsługi komputera.
  • Sumienności i staranności w wykonywaniu powierzonych zadań.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie praktyczne z zakresu obsługi maszyn przemysłowych.
  • Znajomość zagadnień związanych z optyką, analizą obrazu.
  • Znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.
  • Umowę o pracę.
  • Możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia specjalistyczne oraz językowe).
  • Pakiety: Medyczny, Socjalny.

Więcej informacji pod nr tel: 539 549 417

  • Najnowsze
  • Polecane
  • Według kraju
  • Belgia
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska