Junior/ Mid Full-Stack Web Developer (PHP) (SP/06/19)

 Opis stanowiska:

  • Prace związane z utrzymaniem oraz rozbudową stron oraz sklepów internetowych, zarówno od strony backend jak i frontend.
  • Implementacja nowych procesów biznesowych.

Wymagania:

  • Znajomość popularnych popularnych platform PHP (np. WordPress, Joomla, Prestashop).
  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS.
  • Dobra znajomość JavaScript.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość Bootstrap.
  • Znajomość framevorka Angular.
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT
  • Znajomość baz danych MySQL

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wprost proporcjonalne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności.
  • Pracę w najnowszych technologiach.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz nabycie doświadczenia.
  • Pracę w młodym, zgranym i dynamicznym zespole specjalistów.
  • Wyjazdy oraz spotkania integracyjne.

 Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: +48 539 549 417

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska