Kierowca autobusu (VU/06/23)

Opis stanowiska :

  • Przewóz osób autobusem na wyznaczonych trasach wokół komina,
  • Zbieranie opłat od pasażerów i wydawanie odpowiednich paragonów lub biletów,
  • Monitorowanie stanu technicznego autobusu i raportowanie ewentualnych usterek,
  • Zapewnienie komfortowej podróży pasażerom i dbanie o ich bezpieczeństwo,
  • Zapewnienie regularnych przystanków i terminowego dotarcia do miejsc docelowych.

Oczekujemy :

  • Posiadania europejskiego prawa jazdy kat. D,
  • Doświadczenia w prowadzeniu autobusów,
  • Odpowiedzialności,
  • Komunikatywnej znajomości j. niemieckiego,
  • Umiejętności obsługi kasy biletowej.

Oferujemy :

  • Stawkę : 12 €/h netto
  • Gwarancję stabilnej pracy,
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca,
  • Możliwość pobierania zaliczek,
  • W pełni wyposażone i DARMOWE zakwaterowanie OPŁACANE PRZEZ NAS,
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h,
  • Program poleceń – 100€ za poleconego pracownika,
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę,
  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy.

Informacje dodatkowe :

  • Kontakt telefoniczny – +48 539 924 884
  • E-mail – j.konieczna@weegree.com

Decydując się na współpracę z nasza firmą, dostajesz gwarancję stabilności i ciągłości zatrudnienia. Zawsze współpracujemy z firmami, które gwarantują projekty długoterminowe. Jeśli będziesz chciał zmienić pracę, pomożemy Ci w znalezieniu innego pracodawcy, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska