Kierowca betonomieszarki KG/09/18

 Opis stanowiska:

  • Dostawa betonu pod wskazany adres.
  • Obsługa pojazdu przez cały cykl od załadunku do wyładunku.

 Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Karta kierowcy.
  • Świadectwo kwalifikacji.
  • Dyspozycyjność.
  • Prawo jazdy kat. C.

 Oferujemy:

  • Prace na podstawie umowy o pracę.
  • Przeszkolenie dla osób bez doświadczenia w obsłudze betonomieszarki.
  • Terminowe rozliczenia.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i nowych umiejętności.
  • Dla chętnych oferujemy możliwość zdobycia uprawnień do obsługi pompy do betonu lub operatora ładowarki
  • Bardzo bogaty pakiet socjalny: dofinansowanie do wypoczynku, aktywności kulturalnych i sportowych, rehabilitacji, opłat za opiekę nad dziećmi; pomoc rzeczowa i finansowa
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Możliwość zakwaterowania dla osób z innych miast.

Więcej informacji pod nr tel: 539 549 417

  • Najnowsze
  • Polecane
  • Według kraju
  • Belgia
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska