Kierowca C (KIR/07/21)

Opis stanowiska:

  • Transport towarów do klienta
  • Odbiór pustych kontenerów spożywczych.
  • Obsługa tabletu i cyfrowego prędkościomierza (po przeszkoleniu).

Co oferujemy:

  • 13€ netto
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Praca ” wokół komina”
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Program „Polecaj pracę” – za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami minimum 40 godzin – otrzymasz AŻ 1000 ZŁ .

Czego oczekujemy:

  • Min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy na w/w stanowisku.
  • Prawo jazdy kat C+E.
  • Dyspozycyjności, sumienności i samodzielności.
  • Komuniktywna znajomość języka niemieckiego

Dodatkowym atutem będzie:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: +48 735 207 940
  • Praca od zaraz!

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska