Kierowca CE (trasy międzynarodowe) (VRH/01/18)

 Opis stanowiska:

  • Praca na stanowisku kierowcy C+E (kontenery i naczepy typi firanka).
  • Załadunek, transport i rozładunek rolek dywanów, sztucznej trawy na adresach w Holandii, Belgii, Francji i Niemczech.
  • Sporadycznie otwieranie boku i rozładunek/załadunek za pomocą podwieszanego wózka typu Kooiaap.

 Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy C+E.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Elektroniczna karta kierowcy i tachograf.
  • Samodzielność, dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych prac.
  • Dyspozycyjność.

 Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 2000 euro netto miesięcznie.
  • Praca w systemie 3:1 (tygodnie).
  • Zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy.

 Informacje dodatkowe:

  • Praca od zaraz!
  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 41; 77 543 18 52; 77 543 18 53.

  • Najnowsze
  • Polecane
  • Według kraju
  • Belgia
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska