Kierownik ds. Obsługi Klienta (KR/01/19)

Opis stanowiska:

  • Współpracę z kluczowymi Klientami oraz koordynowanie pracy w dziale obsługi Klienta (odpowiedzialność za zespół Customer Service).
  • Realizację celów strategicznych i zadań operacyjnych.
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta.
  • Planowanie budżetu i nadzór nad wykorzystaniem budżetu powierzonego obszaru.
  • Planowanie sprzedaży i nadzór nad bieżącą realizacją sprzedaży

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego (logistyka lub zarządzanie produkcją)
  • Min. 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie międzynarodowej.
  • Zdolności organizacyjnych, umiejętności nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Asertywności oraz umiejętności pracy pod presja czasu.
  • Znajomość systemu SAP, Outlook oraz Pakietu Office

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.
  • Umowę o pracę.
  • Możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia specjalistyczne oraz językowe).
  • Pakiety: Medyczny, Socjalny.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Więcej informacji pod nr tel: 539 549 417