Kierownik Działu Handlowego i Technicznego (SKD/01/23)

Zakres obowiązków:

  • Zarządzenie działem handlowo – technicznym (ok.12 osób).
  • Zarządzanie produktem.
  • Praca z budżetem, ustalanie KPI.
  • Rozwijanie relacji biznesowych z istniejącymi klientami.
  • Wsparcie techniczno – handlowe klientów i projektantów.
  • Negocjowanie warunków handlowych.
  • Współtworzenie strategii sprzedaży.
  • Analiza rynku i działań konkurencji.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży okołobudowlanej.
  • Znajomość systemów zarządzania oraz standardów jakościowych.
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów, przyswajania nowej wiedzy i przekazywania jej.
  • Umiejętność kierowania zespołem(kompetencje LIDERA).
  • Myślenie niestandardowe, wychodzenie poza schematy i chęć podejmowania wyzwań.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia (6k brutto- 10k brutto).
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do nauki języków obcych).
  • Motywacyjne premie.
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia umiejętności.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Samodzielne, pełne wyzwań stanowisko.

  Więcej informacji pod numerem +48 604 742 505

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska