Kierownik Działu Lakierni (KDL/06/21)

 Opis stanowiska:

  • Kierowanie pracą działu lakierni w firmie produkcyjnej w Opolu.
  • Kontrola jakości pracy zespołu zgodnie z oczekiwaniami Klientów.
  • Dbanie o bezpieczeństwo oraz przestrzeganie BHP na powierzonym terenie.
  • Planowanie materiałów produkcyjnych, materiałów eksploatacyjnych i pracy.
  • Organizowanie i nadzorowanie napraw oraz konserwacje profilaktyczne.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem oraz w pracy na stanowisku liderskim.
  • Minimum średnie wyksztalcenie.
  • Doświadczenie w lakierowaniu komponentów – mile widziane.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Komunikatywność, dobra organizacja, dokładność, sumienność.
  • Nastawienie na cel.
  • Znajomość pakietu MS Office.

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię.
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie.
  • Bogaty pakiet benefitów.
  • Gwarancję stabilnej pracy.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska