Kierownik Magazynu Wysyłkowego (KM 05/19)

Opis stanowiska:

  • Planowanie, organizacja i koordynacja pracy podległego zespołu.
  • Przygotowanie dokumentów do wysyłki towarów.
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej.
  • Obsługa wózków widłowych.
  • Zapewnienie utrzymania porządku w podległym obszarze magazynowym.
  • Obsługa wysyłek i dostaw – załadunki.
  • Kontrola stanów magazynowych oraz zwrotów towarów.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie min. zawodowe, dobra znajomość podstawowych procesów magazynowych.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i pracy w magazynie.
  • Sumienność, rzetelność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Stabilną pracę i rozwojowe stanowisko.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w systemie II zmianowym.

Czekamy na Twoje CV!

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska