Kierownik Obszaru Sprzedaży (KSH/01/23)

 Opis stanowiska:

  • Współtworzenie strategii sprzedażowej firmy.
  • Koordynowanie procesu dywersyfikacji kanałów sprzedaży.
  • Analiza raportów i prognoz dotyczących rynku i tworzenie planów sprzedaży.
  • Budowanie długotrwałych relacji z obecnymi i nowo pozyskiwanymi partnerami handlowymi na podległym terenie.
  • Nadzór na realizacją planów sprzedaży, zarządzanie zespołem.

 Wymagania:

  • Minimium roczne doświadczenie w zakresie sprzedaży w sektorze B2B oraz umiejętności wskazywania klientowi korzyści z oferowanych przez firmę rozwiązań, samodzielności.
  • Bardzo dobra organizacja pracy z umiejętnością zarządzania zespołem.
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy oraz umiejętność obsługi pakietu MS Office.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, analitycznego myślenia i radzenia sobie pod presją czasu.
  • Prawo jazdy kat. B.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie! (podstawa+prowizje).
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Niezbędne narzędzia do pracy samochód służbowy, telefon, laptop.
  • Szkolenia merytoryczne i kompetencyjne.
  • Pakiet benefitów.
  • Samodzielne stanowisko, dużą swobodę w działaniu.

Masz pytania? dzwoń!

+48 604 742 505

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska