Kierownik Produkcji (KP 06/19)

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za i kierowanie wszystkimi  działami produkcyjnymi w firmie.
  • Nadzór nad realizacją produkcji zgodnie z założeniami jakościowymi i terminowymi.
  • Optymalizacja produkcji.
  • Współpraca z innymi działami przy planowaniu i opracowywaniu procesów produkcji.
  • Wdrażanie działań wynikających z audytów wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Wspieranie kierowników zespołu.
  • Zapewnienie utrzymania jakości i ciągłej optymalizacji procesów w celu uzyskania optymalnego wykorzystania urządzeń i odpowiedniej pod kątem kosztów, jakości i terminu dostawy zleceń klientów.
  • Współpraca z działem kadr w zakresie rozwoju liderów zespołów i pracowników i ustalaniu działań szkoleniowych.
  • Udział w spotkaniach kwartalnych, targach, spotkaniach z klientami.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata. (Najlepiej zakłady produkcyjne zajmujące się obróbką metalu lub obróbką CNC)
  • Gotowość do dokształcania się, szczególnie w zakresie oprogramowania ERP i sterowania produkcją. (Mile widziane doświadczenie z systemami ERP)
  • Umiejętność myślenia analitycznego.
  • Wysokie kompetencje społeczne.
  • Znajomość j.niemieckiego na poziomie min. B2-C1
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B1-B2

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie+premie
  • Liczne świadczenia urlopowe, świąteczne.
  • Umowę o pracę.
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy.

Dodatkowe informacje:

Więcej informacji pod nr tel: 539 549 417

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska