Kierownik Produkcji (KP 08/19)

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie pracownikami Działu Produkcji i motywowanie zespołu.
  • Odpowiedzialność za wyniki w zakresie jakości, ilości i wydajności działu produkcji.
  • Optymalizacja produkcji.
  • Współpraca z innymi działami przy planowaniu i opracowywaniu procesów produkcji.
  • Wdrażanie działań wynikających z audytów wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Zapewnienie utrzymania jakości i ciągłej optymalizacji procesów w celu uzyskania optymalnego wykorzystania urządzeń i odpowiedniej pod kątem kosztów, jakości i terminu dostawy zleceń klientów.
  • Współpraca z Działem Utrzymania Ruchu w celu zapewnienia dostępności urządzeń produkcyjnych.
  • Współpraca z działem kadr w zakresie rozwoju liderów zespołów i pracowników i ustalaniu działań szkoleniowych.
  • Sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji.
  • Rozwiązywanie sytuacji kryzysowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata. ( W zakładzie, w którym stosowany jest proces technologiczny ciągły)
  • Umiejętność myślenia analitycznego.
  • Wysokie kompetencje społeczne oraz kompetencje do liderowania.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie+premie
  • Zadaniowy system pracy.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów. (Karta Multisport, lekcje j. angielskiego, Pakiet Lux Med)
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.

Dodatkowe informacje:

Więcej informacji pod nr tel: 539 549 417

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska