Kierownik Robót (KB/10/18)

Opis stanowiska:

  • Kierowanie pracami budowlanymi zgodnie z dokumentacją techniczną, wymaganiami prawa budowlanego, uzgodnieniami z klientem i ustalonym harmonogramem czasowym (instalacje mechaniczne, elektryczne)
  • Nadzór nad pracownikami, rozliczanie czasu pracy.
  • Przygotowywanie zaplecza budowlanego.
  • Dbanie o porządek i ład prowadzonych robót.
  • Nadzorowanie terminowości i jakości prowadzonych prac.
  • Egzekwowanie przestrzegania przez pracowników przepisów BHP.

Wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie na podobnych stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrycznym.
  • Uprawnienia do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności: instalacje elektryczne.
  • Znajomość rysunku technicznego oraz programów wspomagających projektowanie AutoCAD oraz pakietu MS Office.
  • Znajomość prawa budowlanego, energetycznego i wymaganych norm.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Premie za wynik projektu.
  • Pracę w renomowanej firmie na długi okres.
  • Umowę o pracę.
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy: samochód, laptop, telefon.
  • Prywatną opieka medyczna.

Dodatkowe informacje:

Więcej informacji pod nr tel: 539549417

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska