Kierownik Utrzymania Ruchu (UR/11/20)

 Opis stanowiska:

  • Kierowanie pracą działu utrzymania ruchu.
  • Organizowanie i nadzorowanie napraw oraz konserwacje profilaktyczne na wydziałach produkcyjnych.
  • Planowanie i dbanie o właściwy poziom techniczny wykonywanych remontów, konserwacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji.
  • Współpraca z innymi działami – konsultowanie projektów nowych uruchomień, procesów technologicznych i prac inwestycyjnych.
  • Kierowanie wdrożeniami udoskonaleń procesów oraz zwiększanie wydajności oraz elastyczności.
  • Planowanie celów długofalowych dla zakładu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu działem utrzymania ruchu.
  • Wyższe wykształcenie.
  • Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej.
  • Uprawnienia SEP 1kV E.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie.
  • Bogaty pakiet benefitów.

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: +48 604 742 505

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska