Konsultant ds. Rekrutacji (KRO/05/18)

Opis stanowiska:

  • Wsparcie pracy działu rekrutacyjnego.
  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa kandydatów.
  • Budowanie bazy kandydatów.
  • Realizowanie bieżących zadań związanych z prowadzonymi procesami.

Wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera.
  • Mile widziani studenci.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność korzystania z przeglądarek internetowych.
  • Mile widziana znajomość języka obcego.
  • Zaangażowanie oraz chęć do pracy.
  • Gotowość do pracy w godzinach popołudniowych – 16:00-21:00

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, karta Luxmed (prywatne ubezpieczenie medyczne), ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych.
  • Możliwość bezpłatnego pobytu w Weegree House Karpacz – domu, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków!!!

Dodatkowe informacje:

  • tel:  539 549 417; 532 755 496
  • e.szenk@weegree.com

  • Najnowsze
  • Polecane
  • Według kraju
  • Belgia
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska