Kontroler jakości/pracownik produkcji (ZDE/02/17)

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się produkcją części i akcesoriów do przemysłu samochodowego.
  • Kontrola jakości produktów.
  • Określanie jakości danego produktu na podstawie dokumentacji technicznej.
  • Pomiar detali w oparciu o dokumentację techniczną oraz analiza i interpretacja wyników.
  • Odpowiedzialność za dokumentację jakościową (tj. raporty, instrukcje, zdjęcia defektów).

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości.
  • Dyspozycyjność.
  • Rzetelność.
  • Spostrzegawczość.
  • Umiejętność prawidłowego i szybkiego wykonywania poleceń.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w systemie trzyzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).

Dodatkowe informacje:

  • Praca od ZARAZ!
  • Kontakt telefoniczny: 882-167-625

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska