Koordynator biura (KCH/07/18)

Opis stanowiska:

  • Realizacja projektów oraz dbanie o jakość obsługi klienta.
  • Utrzymywanie dobrych i trwałych relacji z pozyskanymi klientami.
  • Koordynowanie działań organizacyjnych projektu
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi firmy.
  • Nadzór nad procesem rekrutacji i selekcji pracowników.
  • Pomoc nowozatrudnionym pracownikom we wdrożeniu.
  • Rozliczenia pracy podległych pracowników.
  • Przygotowywanie sprawozdań oraz raportów na potrzeby Zarządu Firmy.
  • Realizacja i kontrola budżetów firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektem.
  • Orientacja na osiąganie celów oraz samodzielność w realizacji zadań.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Narzędzia niezbędne do pracy.
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, karta Luxmed(prywatne ubezpieczenie medyczne), ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych.

Informacje dodatkowe:

Kontakt telefoniczny: +48 532-755-496

  • Najnowsze
  • Polecane
  • Według kraju
  • Belgia
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska