Koordynator ds. Pracowników Tymczasowych (Belgia)

Opis stanowiska:

  • Utrzymywanie dobrych i trwałych relacji z pozyskanymi klientami i kandydatami.
  • Koordynowanie działań organizacyjnych projektów.
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi firmy.
  • Pomoc nowozatrudnionym pracownikom we wdrożeniu.
  • Opieka koordynatorska nad pracownikami pracującymi w Belgii.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Mile widziana znajomość j. francuskiego na poziomie A2
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do relokacji do Belgii.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+ premia).
  • Pakiet relokacyjny (gwarantujemy mieszkanie w Belgii)
  • Samochód służbowy
  • Bardzo samodzielne stanowisko, pracę pełną wyzwań.
  • Pakiet benefitów

Informacje dodatkowe:

Kontakt telefoniczny: +48 539549417

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska