Księgowa/y (GKW/04/18)

 Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy.
  • Zapewnianie dokładnych i terminowych rozliczeń miesięcznych.
  • Sporządzanie oraz przekazywanie wszystkich raportów oraz deklaracji podatkowych, deklaracji VAT lokalnym i krajowym urzędom podatkowym.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe).
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości.
  • Praktyczna znajomość bieżących przepisów prawa podatkowego.
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w młodym i zgranym zespole.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna.
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, pakiet Luxmedubezpieczenie grupowe.
  • Wszelkie niezbędne do pracy narzędzia.

Kontakt telefoniczny:

+48532755496

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska