Księgowy/-a (GK/04/22)

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych
  • Sporządzanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych

Co sprawi, że się między nami odnajdziesz?

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Analityczny umysł
  • Znajomość MS Office – zaawansowany EXCEL
  • Praktyczna znajomość bieżących przepisów prawa podatkowego (VAT, CIT) oraz prawa pracy
  • Mile widziana znajomość systemu COMARCH ERP XL
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Sumienność, dokładność
  • Chęć ciągłego rozwoju

Co możemy Ci zaoferować?

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Liczne kursy i szkolenia
  • Samodzielne stanowisko w zgranym zespole
  • Wszystkie niezbędne do pracy narzędzia
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta z własnym parkingiem
  • Dofinansowanie do obiadów w czasie pracy
  • Korzystanie z siłowni oraz usług fizjoterapeuty na terenie biura – za darmo
  • Dofinansowanie do dojazdów rowerem do pracy

Cenimy różnorodność, zachęcamy do aplikowania osoby niepełnosprawne oraz powracające na rynek pracy.

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 532 768 399

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska