Logistyk-Spedytor (LS/01/19)

Opis stanowiska:

  • Organizacja, planowanie, kontrola działań logistycznych firmy.
  • Koordynowanie procesu wysyłki towaru do klienta.
  • Dopilnowanie warunków składowania, przechowania towaru i monitorowania ich przestrzegania.
  • Sprawdzenie stanu towaru i jego opakowanie przed oddaniem ładunku do przewozu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku .
  • Zdolności organizacyjne, planowania, analityczne.
  • Asertywność oraz umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Znajomość Giełd Transportowych.
  • Znajomość Pakietu Office (szczególnie Excel).

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość jednego z programów logistycznych np. SpedTrans.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Bardzo rozwojowe, samodzielne stanowisko.
  • Pracę w dynamicznym, życzliwym otoczeniu.
  • Wynagrodzenie podstawowe+atrakcyjny system premiowy.

 Czekamy na Twoje cv!

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska