Magazynier (MMM/05/19)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym.
  • Pracę na 3 zmiany.
  • Stawki godzinowe ( dzienna i nocna) + premię za wyniki.
  • Pełen pakiet szkoleniowo-wdrożeniowy.
  • Pracę od zaraz.

Opis stanowiska:

  • Kompletowanie zamówień w hurtowni farmaceutycznej.
  • Segregowanie, układanie towaru w postaci lekarstw.
  • Prace magazynowo-porządkowe.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie/ zawodowe.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Nastawienie na stałe zatrudnienie.

Dodatkowe informacje:

  • Praca od zaraz.
  • Lekka praca fizyczna.
  • Nie wymagamy książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.
  • Kontakt telefoniczny:

Aleksandra

668 620 176

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska