Majster budowy/Lider (PMB/07/22)

Zadania:

  • Koordynowanie pracy pracowników, planowanie, delegowanie zadań.
  • Kafelkowanie, gładzie, prace ogólnobudowlane z nastawieniem na wykończenia.
  • Zamawianie towarów na budowę.
  • Szkolenie nowych pracowników.
  • Ciągły kontakt z inżynierem oraz Klientem.

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę (możliwa współpraca B2B).
  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Bardzo ciekawe, innowacyjne projekty.
  • Pracę od zaraz.

Czego wymagamy:

  • Doświadczenie w pracach wykończeniowych (płytki, tynki, montaż dzwi, okien).
  • Mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem/budową.
  • Duże nastawienie na pracę precyzyjną, dokładnie i „czysto” wykonaną.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka polskiego na poziomie umożliwiającym komunikację.
  • Gotowość do wyjazdów (max 5 dni i powrót na weekend).

 Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny:  +48 604742505

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska