Manager biura obsługi klienta (MBL/06/23)

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie osobami które odpowiadają za obsługę klienta.
  • Nadzorowanie pracy personelu biura.
  • Monitorowanie i analiza jakości obsługi klientów.
  • Przygotowywanie zestawień, raportów, analiz.
  • Wyznaczanie segmentu docelowego dla działań marketingu, sprzedaży, obsługi posprzedażowej oraz obsługi reklamacji.
  • Prowadzenie szkoleń dla własnych pracowników.
  • Udział w przygotowywaniu wystaw i targów branżowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (kierunki ekonomiczne, zarządzanie, marketing).
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w obsłudze klienta (praca w Help Desk, Customer Service czy Call Center).
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych.
  • Asertywność oraz umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B1.
  • Znajomość Pakietu Office (szczególnie Excel).

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji.
  • Bardzo rozwojowe, samodzielne stanowisko.
  • Pracę w dynamicznym, życzliwym otoczeniu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi.
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów.

Kontakt telefoniczny:

+48 604 742 505 Ada

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska