Mechanik Utrzymania Ruchu (MUT/06/19)

 Opis stanowiska:

  • Utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń pod względem mechanicznym.
  • Wykonywanie remontów maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii.
  • Kontrola stanu technicznego wszystkich urządzeń mechanicznych na podległym obszarze.
  • Prowadzenie książki ruchowej.
  • Wykształcenie minimum zawodowe mechaniczne.
  • Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu.

 Wymagania:

  • Wykształcenie bez znaczenia.
  • Doświadczenie w naprawie maszyn i urządzeń przemysłowych.
  • Dostępność do pracy w ruchu ciągłym.

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Praca w systemie 4 brygadowym.
  • Stały system wynagrodzeń.
  • Ubrania robocze i buty zapewnia pracodawca.
  • Świadczenia socjalne.

 Dodatkowe informacje:

  • Praca od ZARAZ!
  • Kontakt telefoniczny: +48 604 223 348

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska