Mechatronik samochodów ciężarowych (GMB/01/21)

Uwaga: Opłacimy Twój test na koronawirusa, na potrzeby wyjazdu do pracy do Niemiec

Opis stanowiska:

  • Prace konserwacyjne i naprawcze na pojazdach floty (Mercedes, Man, Daf).
  • Diagnostyka błędów w układach mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych, hydraulicznych i pneumatycznych oraz późniejsze naprawy.
  • Prowadzenie prac modernizacyjnych.
  • Staranna obróbka zamówień.

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez zagranicznego pracodawcę.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Program „Polecaj pracę” za każdą poleconą osobę, która przepracuje 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na w/w stanowisku.
  • Dyspozycyjności, sumienności i samodzielności.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Prawo jazdy kat B, C+E.
  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem.
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: +48 662 173 718
  • Praca od zaraz!

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska