Mistrz Mechanik (MM/06/19)

 Opis stanowiska:

  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn, urządzeń i instalacji technicznych na podległym obszarze.
  • Konsultacje z producentami maszyn i podzespołów w zakresie utrzymania ruchu, terminowe sporządzanie zapotrzebowań na części zamienne.
  • Udział w modernizacjach linii produkcyjnych.
  • Udział w codziennych porannych odprawach, gdzie uzgadniamy sprawy bieżące oraz planujemy konkretne czynności na liniach produkcyjnych.

 Wymagania:

  • Doświadczenie w naprawie maszyn i urządzeń przemysłowych.
  • Dostępność do pracy 1 lub 2 zmianowej.
  • Wykształcenie kierunkowe min. średnie.

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Praca w systemie zmianowym.
  • Stały system wynagrodzeń.
  • Ubrania robocze i buty zapewnia pracodawca.
  • Świadczenia socjalne.

 Dodatkowe informacje:

  • Praca od ZARAZ!
  • Kontakt telefoniczny: +48 660 647 215

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska