Młodszy Operator Produkcji/ Operator Maszyn (OP/03/20)

 Opis stanowiska:

  • Praca przy taśmie produkcyjnej.
  • Praca na halach w temperaturze 4-6 stopni C, lub na halach produkcyjnych w temp. około 25 C.
  • Obsługa maszyn i urządzeń służących do produkcji dań gotowych (pilnowanie parametrów ustawień).
  • Obsługa panelu sterującego linią produkcyjną.
  • Wypełnianie raportów.

 Wymagania:

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia przy obsłudze maszyn i urządzeń przemysłowych.
  • Mile widziane doświadczenie w przemyśle spożywczym.
  • Wykształcenie techniczne, min. zawodowe.
  • Wymagana książeczka Sanepidowska.
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego (w przypadku obcokrajowców).

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, kart Multisport.
  • Praca w systemie 3 zmianowym: 6:00, 14:00, 22:00.
  • Stały system wynagrodzeń plus premia frekwencyjna 100 zł/ miesiąc.
  • Ubrania robocze i buty zapewnia pracodawca.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

 Dodatkowe informacje:

  • Praca od ZARAZ!
  • Kontakt telefoniczny: +48 604 223 348

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska