Montator/lectromecanic macarale turn (BOW/09/20)

Descrierea postului:

  • Montarea și demontarea macaralelor / macaralelor cu montare automată.
  • Asamblarea și demontarea macaralelor / macaralelor turn în principal: Potain, liebherr, terex, soima, raimondi.
  • Intervenții în timpul diferitelor defecțiuni.
  • Reparații electromecanice, electrice, mecanice etc.
  • Munca de exterior.
  • Munca la inaltimea de peste 3 metri.

Oferim:

  • Salariu: 18,43 € brut/ oră (in dependenta de experiență).
  • Angajarea pe baza contractului de munca.
  • Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
  • Posibilitatea de a colecta plăți în avans pentru prima lună de angajare.
  • Cazare organizată și plătită de noi.
  • Unelte pentru îmbrăcăminte de lucru și de protecție.
  • Transport gratuit la locul de muncă – indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
  • Servicii complete înainte de plecare.
  • Deservirea la distanță pe toată durata proiectului.
  • Programul „Recomandați un loc de muncă”, pentru fiecare persoană recomandată care lucrează cu noi timp de 3 luni, veți primi de la 150 la 300 €.

La ce ne așteptăm:

  • Experiență pe o poziție similară.
  • Cunoașterea comunicativă a limbii engleze și / sau olandeze – este binevenit
  • Cunoașterea practică și teoretica a mecanicii, electromecanicii macaralelor.
  • Precizie si independență.
  • Permis de conducere categoria B și / sau posibilitatea de a utiliza propria mașină.

Informatii suplimentare:

  • Munca de acum!
  • date de contact: +48 774 141 551.

Te oferty pracy czekają na Ciebie

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska

W czym możemy Ci pomóc?