Montator panouri clincher (OME/06/19)

Descrierea postului:

  • Instalarea panourilor izolatoare din spumă poliuretanică PIR / PUR.
  • Instalarea profilelor -M deasupra ferestrelor.
  • Instalarea fatadei pe clădiri cu caramida M50 clincher.

Cerinte:

  • Experiență în lucrul la instalarea panourilor clincher pentru fatade.
  • Cunoașterea limbii engleze sau franceze.
  • Permisul de conducere cat. B și mașina proprie – bine venit.

Oferim:

  • Salariu atractiv.
  • Cazare gratuita – complet echipata.
  • Asigurări garantate în Polonia și în străinătate.
  • Abilitatea de a plăti avansuri pentru prima lună de muncă.
  • Garantarea a 40 de ore de muncă + ore suplimentare.
  • Asistență la distanță de consultanți pe întreaga durată a proiectului.
  • Costurile returnate de depreciere a mașinii și de navetă.
  • Haine de lucru și echipament de lucru.
  • Ajutor în organizarea unei călătorii în Belgia.

 Informatii suplimentare:

  • Contact: +40 31 229 6055; +48 539 924 884

Te oferty pracy czekają na Ciebie

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska

W czym możemy Ci pomóc?