Montator tamplarie (AMS/10/20)

Descrierea postului:

  • Asamblarea și demontarea tâmplăriei externe și interioare – în principal ferestre și uși.
  • Materialele sunt în mare parte PVC și aluminiu. Lemn – mai rar.
  • Instalarea și conectarea jaluzelelor externe.
  • Deservirea sculelor de tâmplărie.
  • Munca pe baza desenului tehnic.
  • Lucrări pe raza de 50 km de Liège.

Oferim:

  • Salariu:15,69 € brut/ oră.
  • Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
  • Posibilitatea de a colecta plăți în avans pentru prima lună de angajare.
  • Cazare organizată și plătită de noi.
  • Unelte pentru îmbrăcăminte de lucru și de protecție.
  • Transport gratuit la locul de muncă – indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
  • Servicii complete înainte de plecare.
  • Deservirea la distanță pe toată durata proiectului.
  • Programul „Recomandați un loc de muncă”, pentru fiecare persoană recomandată care lucrează cu noi timp de 3 luni, veți primi de la 150 la 300 €.

 La ce ne așteptăm:

  • Experiență pe o pozitie similara.
  • Abilități de citire a desenului tehnic.
  • Independență, acuratețe, entuziasm pentru muncă.

Un avantaj suplimentar va fi:

  • Cunoașterea limbii franceze.
  • Permis de conducere.
  • Posibilitatea de a utiliza propria mașină.

Informatii suplimentare:

  • Incepere munca cat mai curand posibil!
  • Date de contact: +48 734 141 551.

Te oferty pracy czekają na Ciebie

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska

W czym możemy Ci pomóc?